Зобов'язання

Зобов'язання

Користувачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, розповсюдження, друку, пошуку й посилань на повні тексти статей журналу «Актуальні проблеми права: теорія і практика».
 
 
Малюнки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути опубліковані в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, але матеріали повинні бути наведені відповідним чином (наприклад: автор, назва статті, «Актуальні проблеми права: теорія і практика», рік випуску, номер тому, номер сторінки, номер малюнка, і DOI для статті, якщо це передбачено).
 
Передрук, системне відтворення або колективний перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Актуальні проблеми права: теорія і практика» дозволено тільки за згодою з редакцією журналу. Розмір публікаційного внеску  становить 500 грн. Якщо обсяг статті перевищує 10 сторінок, то за кожну додаткову сторінку необхідно доплатити 40 грн. За авторами без обмежень зберігається авторське право. Авторам дозволено розміщувати свої остаточні PDF-файли, які надаються журналом "Актуальні проблеми права: теорія і практика", на їхніх особистих або інституційних веб-сайтах і передавати, при необхідності, ці файли в архіви.
 
Офіційний сайт наукового збірника "Актуальні проблеми права: теорія і практика" побудований на системі Open Journal Systems.