УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО І ПОТРЕБИ СУСПІЛЬСТВА

  • А. А. Попов
  • О. Є. Рязанцев
  • Н. О. Рязанцева

Анотація

У статті розглянуті проблеми відповідності ряду норм українського законодавства потребам українського суспільства, охарактеризовані головні форми та моделі взаємодії громадських організацій з державою, що визначені законодавчо та мають чітке нормативно-правове регулювання. Автори висувають і обґрунтовують пропозицію щодо розробки більш ефективних норм законодавства України, порівняно із зарубіжних країнах в деяких сферах (податкове, сімейне, міжнародне приватне право і т.д.).

У дослідженні критично проаналізовані положення Угоди про асоціацію Україна – ЄС, а також запропоновано запозичення досвіду у таких західних країн, як: Німеччина, Франція, США та інших, у побудові громадянського суспільства.

Ключові слова: національні інтереси, податкові пільги, громадські організації, законодавча ініціатива, громадськість.

Біографії авторів

А. А. Попов

Кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права та фінансів Луцького інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"».

О. Є. Рязанцев

Кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права та фінансів Луцького інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"».

Н. О. Рязанцева

Старший викладач кафедри права та фінансів Луцького інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"».

Опубліковано
2021-05-20